آيا تا به حال احساس ناتواني کرده ايد, طوري که از نظر احساسي و نه فيزيکي خسته باشيد اين يک مشکل شايع است که عامل آن سطح انرژي تان است

در سبک زندگي مدرن که افراد هر روز سرشان به شدت شلوغ است، برنامه روزانه تنها يک چيز به ما مي گويد: نمي تواني همه چيز را در من جا دهي! در واقع بسياري از مردم، انرژي بسياري را تنها صرف هماهنگي وظايف و فعاليت هاي خود مي کنند.

من يک مشاور هستم و متوجه شدم اولين چيزي که افراد، بايد براي رفع استرس به آن توجه کنند يک رژيم سالم است. وقتي من به مراجعينم توصيه مي کنم يک رژيم را شروع کنند، جواب هميشه يک چيز است: وقتي براي اين کار ندارم!

اما من به آنها مي گويم جوابتان منفي است، چون آن را انجام نداديد و نمي دانيد نتيجه اش چيست. رژيم سلامت، تنها داشتن فعاليت ورزشي نيست بلکه تمرکز روي به حداکثر رساندن سطح انرژي، به واسطه مراقبت از خود است.

انرژِي

در ادامه مي خواهم سه روش ساده براي تمرکز روي رژيم سلامت را برايتان توضيح دهم.

1- بخوابيد

شروع کار با خواب ضروري است، چون ذهن و بدن تازه، پايه هاي موفقيت در زندگي شخصي و حرفه اي تان است. با اينکه داستان هاي افراد موفق درباره تلاش هاي شبانه روز، به نظر خيلي قهرمانانه مي آيد اما مي خواهم براساس تجربه شخصي در مورد يک چيز، شما را مطمئن کنم: انرژي نداشتن براي انجام کارها اصلا جالب نيست، پس ابتدا حتما بسنجيد که به چند ساعت خواب براي آمادگي کامل نياز داريد.

2- داشتن نگرش مثبت

قسمتي از رژيم سلامت، تثبيت ظرفيت ذهني براي انجام کارهاي بزرگ است. يکي از توصيه هاي من به افرادي که در پي موفقيت هستند، داشتن نگرش مثبت است. همه ي ما مواقعي را داشتيم که خونمان به جوش آمده، اما ذهن مثبت ذهني است که سازنده باشد. چه در خانه و چه در محل کار، تبديل به فردي مفيد شويد که ديگران مي توانند روي او حساب کنند و اعتماد به نفس بگيرند.

اين کار باعث مي شود اعتماد به نفس خودتان نيز افزايش پيدا کند.

3- اهداف تناسب اندام را براي خودتان در نظر بگيريد.

انرژِي

بخشي از رژيم سلامت، داشتن تناسب اندام است. اگر به صورت مرتب ورزش نمي کنيد و يا حتي اگر قبلا هرگز ورزش نکرده ايد، فراموش کنيد که چه کسي بوده ايد. مي توانيد با قرار دادن هدفي هفتگي يا ماهانه شروع کنيد و خون را در رگ هاي خود به حرکت درآوريد. همين که به اولين هدفتان برسيد متوجه تغيير قابل توجهي در نگرش و سطح انرژي خود مي شويد.

اگر اين نکات به نظر ساده مي آيند، اجازه دهيد سوالي از شما بپرسم: آيا انجامشان مي دهيد؟

مي خواهم در حرفه ام موفق شوم و همچنين دوست دارم عمري در کنار فرزندانم زندگي کنم. چه کسي است که چنين آرزويي نداشته باشد؟ با انجام نکاتي که گفته شد مي توانيد سطح انرژي خود را تقويت کنيد تا با قدرت به سمت اهدافي که داريد حرکت کنيد و زندگي تان را پيوسته بهبود ببخشيد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

TEST BLOG Kevin کلبه عشق آنا Alissa فروش لوازم و تجهیزات دندانپزشکی در کرج و تهران طراحی سایت در کرج Michael یه اتفاق ساده Dillons Home دانلود موسیقی رپ